Информация о доставке

По Тернополі

Самовивіз. Офіс компанії "Моя Галерея" розташований в місті Тернопіль, за адресою: вул. Яремчука 26/15. Ми працюємо з 10.00 до 18.00. Субота, неділя - вихідний. Самовивіз здійснюється після того, як менеджер "Мій Постер" зв'яжеться з Вами, будь-яким зручним для Вас способом.

По Україні

Ми працюємо з оператором «Нова Пошта», як з зарекомендували себе лідером в сфері доставки вантажів. Ви можете отримати товар, в зручному для Вас відділенні компанії «Нова пошта» у Вашому місті. Так само ви можете отримати ваш товар «В руки», Кур'єрською доставкою Нової Пошти, на вказану адресу. В такому випадку Ви оплачуєте доставку «В руки», що як правило в два рази дорожче, ніж доставка у відділення перевізника. Детальніше з тарифами та послугами компанії «Нова Пошта», можна ознайомитися тут .

Для здійснення відправлення Новою Поштою , нам необхідні наступні дані: прізвище та ім'я одержувача, контактний мобільний телефон одержувача, місто доставки, номер відділення Нової Пошти, або адреса одержувача, при відправці кур'єром «в руки» .Після відправки замовлення, наш менеджер скидає на Ваш контактний номер смс з номером декларації.

Після прибуття вантажу в відділення Вашого міста, «Нова Пошта» повинна додатково повідомити Вас про прибуття вантажу, відправивши смс на Ваш контактний номер. Ви так-же можете відстежити рух вантажу тут ввівши у вікно пошуку номер декларації вашого відправлення. Час доставки вантажу оператором «Нова Пошта» зазвичай становить 1-2 діб і залежить від міста в який здійснюється доставка.

Мы в Инстаграм